O firmie

Firma Vielitech to jedna z nielicznych wielickich i krakowskich firm deweloperskich odnosząca liczne sukcesy w branży budowy domów oraz osiedli .

Od 10 lat udało nam się oddać do użytkowania ponad 60 domów i mieszkań! Zrealizowaliśmy między innymi takie inwestycje jak : Cyprysowa Polana, Apartamenty Wielickie, Wierzbowa Aleja , Panorama Czorsztyn .

Lokalizacje dla naszych inwestycji wybieramy z niezwykłą starannością, tak aby były dobrze skomunikowane, blisko udogodnień jakie niosą miasta a zarazem blisko terenów zielonych, cichych, spokojnych.

Nasze inwestycje budujemy z dbałością o najwyższe standardy jakościowe – tylko i wyłącznie ze sprawdzonych, najwyższej jakości materiałów ,współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, architektami, składami budowlanymi, a realizację powierzamy tylko i wyłącznie sprawdzonym firmom budowlanymi a wszystko po to aby nasi klienci byli wpełni usatysfakcjonowani zakupem swojego nowego mieszkania.

Doświadczenie, solidność, jakość, terminowość, dopasowanie do potrzeb klienta, profesjonalna opieka w trakcie procesu zakupowego – to tylko nieliczne atuty naszej firmy – bo nie tylko budujemy ale przede wszystkim realizujemy marzenia naszych klientów o własnym domu!

Dane firmy

Masz pytania odnośnie jednej z naszych inwestycji?
Skontaktuj się z nami już dziś!

Vielitech

32-020 Wieliczka
ul. Kopernika 6
NIP: 683-178-86-08

Pon-Pt: 8:00-17:00
Sob: 9:00-13:00

12-307-97-97

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Z dniem 25 maja 2018 roku zaczeło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu czytaj więcej
    12-307-97-97
    WordPress Video Lightbox Plugin
    licznik odwiedzin tumblr