DOMY NAD JEZIOREM

Luksusowe apartamenty - etap 3

nad Jeziorem Czorsztyńskim

czytaj dalejzobacz stronę www

Panorama Czorsztyn to idealne miejsce zarówno na weekendowy wypad w góry, jak i dłuższe eskapady – miłośnicy pieszych wędrówek i fanatycy sportów zimowych będą tu w pełni usatysfakcjonowani.

Panorama Czorsztyn to nowo powstający kompleks luksusowych apartamentów nad Jeziorem Czorsztyńskim, w miejscu bogatego zaplecza turystycznego. Tutaj każdy dzień przyniesie nowe wyzwania dla dorosłych i dzieci zarówno latem jak i zimą.

Apartamenty Czorsztyn to inwestycja która została zaprojektowana zgodnie z tradycją architektury podhalańskiej z wykorzystaniem lokalnych materiałów, kamienia, drewna z dodatkiem elementów szklanych co podnosi prestiż tego miejsca. Wszystkie apartamenty posiadają piękny widok na panoramę Tatr, jeziora Czorsztyńskiego, malowniczych zamków a bezpośrednie otoczenie terenów

zielonych gwarantuje cieszę i spokój, świeże powietrze, gdzie znajdziemy możliwość obcowania z przyrodą. Głównym atutem inwestycji są nie tylko luksusowe apartamenty ale również idealna lokalizacja turystyczna z bardzo dobrym dojazdem.

W 3 etapie inwestycji oferujemy Państwu 3 budynki – 9 segmentów dwulokalowych z prywatnym ogródkiem. Każdy apartament posiada osobne wejście co daje Państwu komfort intymności. W apartamentach zastosowane zostały duże przeszklenia, przez co mieszkanie jest dobrze doświetlone a Państwo mogą podziwiać panoramę Jeziora Czorsztyńskiego.

Odwiedź stronę inwestycji i zapoznaj się ze szczegółami www.panoramaczorsztyn.pl

Dane firmy

Masz pytania odnośnie jednej z naszych inwestycji?
Skontaktuj się z nami już dziś!

Vielitech

32-020 Wieliczka
ul. Kopernika 6
NIP: 683-178-86-08

Pon-Pt: 8:00-17:00
Sob: 9:00-13:00

12-307-97-97

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Z dniem 25 maja 2018 roku zaczeło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu czytaj więcej
    12-307-97-97
    WordPress Video Lightbox Plugin
    licznik odwiedzin tumblr